03 Kas
2008

Dacia

– Pek dolaşmadım topu topu 4 model ve her zaman yolda görüyoruz. Sadece Sandeora’ya baktım. 1.4lt 75HP ve 1.6lt 90 HP motorlarla satışta. Dediğim gibi kapı kolları Symbol ile birebir aynı. Söylemeden geçmeyeyim koltukları ne kadar garip görünsede resmen puf gibi rahat. İnsanın oturası geliyor. Bu bir Renault geleneği zaten..

Nissan

Qashaqi, 1.6lt 115HP 156NM, 1.5DCi 106Hp 240NM ve 2.0lt DCi 150HP 320NM torklu motorlarla satışta.

X-Trail, 2.0lt 141 HP CVT 196NM, 2.0lt DCi 150HP 320NM Otomatik versiyonlar satışta.

Pathfinder ve 350Z Roadsterda fuarda yerini almışlar.

Citroen

– En tatsız olduğum stand. Çünkü fuardan topladığım tüm dökümanları fotoğraf çekmek için köşeye bıraktım ve dönüp baktığımda ise yerinde yoktular. Gerizekalının biri alıp gitmiş. Ah ulan bi yakalasaydım keşke. Ya neden orada bırakılmış şeyi alıp gidersin be insan evladı…

– Neyse C5 ile başlayalım. 1.6HDi, 2.0lt HDi ile satışta. Fotoğraflarda gördüğüm kadar da güzel yapılmış bir araç. Mondeo mu C5 mi deseniz her ikiside derim.

– PSA -Fiat ile Mini Cargo projesinini ortak ürünü olan Nemo ve Nemo Combide fuardaydı. Motor güçleri bana yetersiz geldi. Halen 1.4lt 70HP HDi motor var üzerinde.

Berlingo Combi versiyonuda mevcuttu. Peugeot Partner Tepee ile aynı olan araç sanki Citroen modeli daha güzel gözüktü gözüme. Ama iç mekanlar birebir aynı…

Sayfalar: 1 2 3 4

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

5 Yorum - 5. İzmir Autoshow (Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı)Yorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / önder süvarioğlu / 09 Kasım 2008

  kimi araçlar hakkındaki küçümseyici tavrınız şık olmamış, sitede çok sırıtıyor ve basitleştiriyorsunuz bu çalışmanızı…

 2. Yönetici / Heytbecom / 09 Kasım 2008

  Önder Bey,

  – Acaba her araç hakkında aa oda güzel – buda güzel – şuda güzel yazacaksam neden buraya yazı yazıyorum. Beğendiklerimi yazdım – beğenmediklerimi yazdım. Bundan daha doğal ne olabilirdi ki. Peki sizin beğenmediğiniz ama benim övgülerle bahsettiğim bir aracı neden övdünüz diye yorum bırakılmıyorsa beğenmediğimiz araç hakkında bu tür yorumlar yapılmaması gerekiyor.

  – Siz benim yazımdan fuar hakkında bilgi edindiniz mi? Sizde İzmirli olduğunuza göre gidip fuarı gezmişsinizdir. Kendinizde fuar hakkında yorumunuzu ekleseydiniz daha güzel olmazmıydı?

 3. Yorumcu / aslı / 17 Kasım 2008

  renault hakkında bilinçsiz yorum yapılmış.ben renault gorevlısıyım araçlar hakkında pek bi bilginiz yok görüldüğü üzere.çok saçma ve gerçekten basit yorumlar bunlar.araçların bilgilerini öğrenipte gelin lütfen.böyle asılsız yorumlarla milleti yanlış bilgilendirmeyin

 4. Yönetici / Heytbecom / 17 Kasım 2008

  Aslı Hanım ,
  – Koleos modelini beğenmedim sadece. Onuda belirttim. Bakın aracı alıp sürmedim sadece dikkat ettiyseniz dış görünümlerinden ve iç mekanlarından bahsediyorum. Kalkıp fuar ortamında sadece ön izlenimleri aktarabiliyoruz. Rezalet kelimesi biraz ağır kaçmış olabilir o konuda haklısınız.

  – Lütfen bilgilendirin bizleri. Eksiklerim çok olabilir.

 5. Yorumcu / fatih / 30 Aralık 2008

  bu yeni lagunayı yapanların gözleri bozuk heralde.bu kadar kötü tipi olan bi araba yoktur çok kaba çizgileri var özellikleri bakımından güzel olabilir ama biçimsiz işte .o parayı bu tipe yatırmam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi