Hakkında

Otomot.NET sitesi, 12.12.2006 tarihinde yayın hayatına başladı. Uzun süre flash disk üzerinde, bedava hosting firmalarındaki denemelerden sonra (bu yaklaşık 1 yıl süreyi kapsıyor) son halini alarak internet ortamına açıldı. Peki Otomot.NET ismi nereden geliyor. 1 yıl önce derste arkadaşımla konuşurken aklıma gelen 5 tane isimden biri idi. Elediğim isimler şu an aklımda bile değil ama Otomot kelimesi aklımda kalan tek isim olduğu için bunu kullanmalıyım dedim.

Otomot ne demek diye bir soru gelebilir aklınıza. Otomobil ve Motosikletin karışımından oluşturduğum bir kelimeden ibaret. Evet mükemmel bir kelime olmayabilir ama şu an için bu siteyi en iyi anlatan alan adı budur. İçerik olarak hem Otomobil hem de Motosiklet içeriklerinin olması biraz zorlayıcı gözükebilir ama site geliştikçe yardımcılarım artıkça bu işin üstesinden çok kolay geleceğime inanıyorum. 4. yılı aşkın süredir Otomot.NET yayında kalmayı başardı. Kategori sayımızı her geçen ay azaltmaya ve daha geniş anlam içeren kategoriler sayesinde benzer yazıları bir arada tutmaya çalışıyoruz.Buna rağmen yazı – yorum – etiket sayımız gün geçtikçe arttı. Otomobil ağırlıklı bir site için günlük 600+ ziyaretçim bulunmakta. Detaylı yazılar eklediğim için sürekli güncelleme fırsatım olmuyor.

– Ağırlıklı olarak genel yazılar yazmak yerine direkt araç bazında yazılar yazmayı tercih ediyorum. Bunda TR yollarında görebileceğimiz yada geçmeişi olan araçları seçerek okuyacağım makale sayısınıda arttırmaktayım. Bu sayede daha detaylı ve net bilgilerle harmanlanmış yazılar yazabilmekteyim.

Heytbecom
Otomot.NET kurucusu
2.sayfada Sitedeki değişiklikleri izleyebilirsiniz..

Sayfalar: 1 2

8 Yorum - HakkındaYorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / hattori / 11 Ocak 2007

  yeni açılmasına karşın içerik bakımından tatmin edici bi site yapmışsın ve gün geçtikce artacağını ümit ediyorum

  başarılarının devamını dilerim.

 2. Yorumcu / Heytbe / 22 Ocak 2007

  Teşekkürler Yaşar. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

 3. Yorumcu / MaTaDoR / 20 Şubat 2008

  Eline sağlık Tuna’cım. Görsel açıdan güzel bir site yapmışsın fakat içerik olarak biraz daha yüklenmen lazım. Gün geçtikçe daha iyi olacağına inanıyorum, yeni teman süper. 😉

 4. Yorumcu / ebrar / 30 Mart 2008

  Gerçekten çok şahane olmuş herşeyiyle yanlız benim sitemede yorum bırakırsanız sevinirim grphepbirlik.azbuz.com 😀

 5. Yorumcu / ramazan / 29 Nisan 2008

  bende ralli yapmak istiyorum

 6. Yönetici / Heytbecom / 29 Nisan 2008

  iyi

 7. Yorumcu / nuManaGa / 17 Ocak 2010

  İsim içerikle oldukça uyumlu.Arabalara meraklı biri olarak sık sık ziyaret ediyorum siteyi.Ayrıca yardım istediğim hususlarda geri çevirmediğiniz için teşekkür ederim.

 8. Yorumcu / uğur / 12 Kasım 2011

  yeni tema ve içerik süper olmuş..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi