05 Nis
2008

3-6 Nisan tarihleri arasında yapılan bu yıl 4. Düzenlenen Tuning Show İstanbul, Oto Modifiye, Oto Hi-Fi ve Aksesuarları Fuarı özellikle büyüyen pazara yerli ve yabancı kurumsal alıcıların gelmesini sağlayarak ve servis sağlayan markaları alıcılarla buluşturarak yeni pazarlar yaratacak. Özellikle Yunanistan ve İran başta olmak üzere komşu ülkelerden alıcıları, büyüme trendindeki imalatçı ve ihracatçıları buluşturacak. Yerli markalar ise Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinden gelen katılımcılar ve ziyaretçiler ile lisans-distribütör anlaşmaları yapabilme fırsatını yakalayacak.

Basın Bülteni
Gücün değişimini yakalayan profesyoneller, otomobildeki varyantı fuara taşıyor. İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 3, 4, 5 ve 6 Nisan 2008 tarihlerinde düzenlenecek 4.Oto Modifiye, Oto Hi-Fi ve Aksesuarları Fuarı Tuning, bir taraftan gösterilere sahne olacak diğer yandan da ticari alanda yeni anlaşmalara olanak sağlayacak.

Değişim otomobillere yansıyor, Tuner’lar CNR Ekspo Fuarcılık organizasyonuyla buluşuyor.

Müzik sistemleri, lastik, akaryakıt, yağ, oto bakım ve jant markalarının sektöre desteği ile daha farklı yeniliklere kavuşan otomobiller, Tuning Show’da ünlü mankenlerin de katılımıyla tanıtılacak.

Radyo sponsorluğunu Best FM’in yaptığı fuarda bu yıl da güzellik yarışması düzenlenecek. Değişik tip ve aksesuarlarıyla ilgi yaratacak Tuning Güzellik Yarışması, 50 civarında modifiye otomobilin rekabetine sahne olacak. Fuarın en güzel aracı oylarla belirlenirken, katılımcı ve ziyaretçiler fuar süresince eğlenceli dakikalar yaşayacak.

Tuning 2008 yerli ve yabancı kurumsal alıcıların fuara gelmesine vesile olarak servis sağlayan markaları alıcılarla biraraya getirecek. Fuar, Yunanistan ve İran başta olmak üzere komşu ülkelerden alıcıları büyüme seyrindeki imalatçı ve ihracatçılarla buluşturacak. Yerli markalar Tuning 2008’de Avrupa, Rusya, BDT ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinden gelen katılımcı ve ziyaretçiler ile lisans-distribütör anlaşmaları yapabilmelerine fırsatı yakalayacak.

Fuarın ziyaretçi profilini tuning firmalarının bayileri, yeni imalatçı arayan ihracatçılar, yeni ihracatçı arayan imalatçılar, Tuner’lar ve araç sahipleri oluşturuyor. Hava filtreleri, egzos, eksantrik mili, helezon yaylar, amortisörler, fren diskleri ve balataları, jant, lastik, turbo kitleri, havalandırma ızgaraları, akü, play station ve oto müzik sistemleri Fuarın ürün gruplarından bazıları.

11.800 m² alanda düzenlenecek fuara bu yıl 120 bin ziyaretçi bekleniyor. Tuning; Sound 2008 ve Lastik&Jant Show ile eş zamanlı düzenleniyor.

Fuar Yeri – Fuara nasıl Gidilir?

Ziyaretçi Profili

* Tuning firmalarının Anadolu bayileri
* Yeni imalatçı arayan ihracatçılar
* Yeni ihracatçı arayan imalatçılar
* Tuner’lar
* Araç sahipleri

– Katılımcı Ürün Grupları

* Oto Tuning (Motor ve yürüyen aksam)
* Performans sistemleri
* Hava filtresi, buji
* Egzantrik mili
* Egzos sistemleri
* Helezon yaylar
* Amortisörler
* Fren diskleri ve balataları
* Jant
* Lastik
* Akü
* Havalandırma ızgaraları
* Turbo kitleri
* Roll–Bar
* Spoyler
* Oto Hi-fi ve Görüntü sistemleri
* Radyo/CD, Kaset, MP3 çalar
* Hoparlör
* Audio kablolar
* Play station
* Amplifier, cross- over
* Oto aksesuar
* Ampül
* Alarm
* Park sensörü
* Sun-roof
* Anten
* Depo kapakları
* Pedal kitleri
* Direksiyon
* Paspas
* Göstergeler
* Vites topuzu, el freni
* Güneşlik
* Cam filmi
* Led ışıklar

Fuar Künyesi:
Organizatör CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş.
Tarih 03 – 06 Nisan 2008
Yer CNR Expo İstanbul – Türkiye
Beklenen Katılımcı Sayısı 65
Fuar Alanı 11.800 m2 Kapalı alan
Beklenen Ziyaretçi Sayısı 120.000
Tel. +90 212 465 74 74
Fax +90 212 465 74 76
E-posta [email protected]

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – metro ile CNR EXPO
KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – metro ile CNR EXPO
İETT ile TAKSİM – İETT ile CNR EXPO
MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO
EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO
TAKSİM: Fuar zamanları İETT ile CNR EXPO
AKSARAY: Metro ile CNR EXPO
KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY – metro ile CNR EXPO
ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO

Fuar Fotoğrafları (Yakında)

Fotoğraf Kaynak:
http://forum.donanimhaber.com/m_22355422/tm.htm

Adres: http://www.cnr-tuningshow.com/content/tr_index.asp

– Görüldüğü gibi medyada bir kare fotoğraf yok. TV de 30 sn süren haber niteliği taşımayan tanıtımlar dolaşıyor. Benzin fiyatı almış başını gidiyor. O bunu kapatıyor – sen şunu açıyon – ben buraya bir şey yazıyorum. Biri tahtaya çivi çakıyor diğer onu sökmemek için yanına çivi çakıyor. Madem fuar var tanıtımını yapın. İnsanların gelmesini sağlayın. bir forumda fiyatın 25ytl olduğunu okudum. Yuh yaaa. O kadar yolu tepsin gelsin orada 30 araba görsün sen ondan o kadar bilet parası iste. Madem kimse gelmesin diyorsun neden fuar yapıyorsun. Bi işimizde düzgün şekilde yapılamaz mı? illaki baştan savmamı yapılmak zorunda. Offf offff

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

1 Yorum - Tuning Show 2008 – İstanbulYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi