22 May
2010

– Lassa Türkiye tarafından hazırlanan bu etkinlik geçen sene kötü hava koşulları nedeniyle ertelenmiş diye okudum ama net bir bilgiye ulaşamadım. Bu sene ise 2010 Co-Drive tanıtım yazısı ve Facebook sayfasından bugün itibariyle girilen bilgilere dayanarak yakında yeni CO-Pilotlar aranacağı duyuruldu. 23 Mayıs 2010 itibariyle artık sizde bu etkinliğin içinde yer alabilirsiniz. Nasıl mı?

2010 Yılı için yapılan ve halen devaam eden yarışma:
1 Volkan Işık ile beraber yarış otomobilinin sağ koltuğunda Co-Pilot olarak bulunmak istiyorum” diye düşünceniz var ise işte size fırsat. Bugün girdiğim haberi okuyarak detaylara ulaşabilirsiniz. yarışmaya katıl ve en çok arkadaşını yarışmaya dahil eden kazanıyor. detaylar

2009 yılı için yapılan yarışma:
2 Geçen sene yapılan yarışma sistemi. Halen aktif olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Bence kaçırmamanız gereken bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Oyunun ilk 2 bölümü gerçekten hoş ama basit hazırlanmış. Tam bir eğlencelik. Ama son bölüm olan yarış kısmı kesinlikle mükemmel düşünülmüş ve tsarlanmış. Bu adımı geçmek için gerçetken antreman yapmanız gerekiyor. Ben henüz geçemedim uğraşıyorum 🙂

İnternet Sitesi: http://www.rallipilotuaraniyor.com/
Vimeo Takip: http://www.vimeo.com/lassaturkiye
Facebook Takip: http://www.facebook.com/RalliPilotuAraniyor

Detaylar

2002 yılında hayata geçirdiği Yarış Lastikleri Projesi’yle Türkiye’nin ilk FIA onaylı yerli yarış lastiğini üreten ve 2008 yılında elde ettiği 5 şampiyonlukla başarısını perçinleyen Lassa, ralli tutkunları için özel bir oyun hazırladı; Ralli Pilotu Aranıyor.

Oyunun başından sonuna kadar, Volkan Işık yanınızda
www.rallipilotuaraniyor.com adresinden girilen oyun, ‘Hazırlık’, ‘Garaj’ ve ‘Ralli Etabı’ olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor. Oyunun her anında Lassa Rally Team Takım Direktörü Volkan Işık, Lassa Rally Team’in test pilotu olmak isteyen kullanıcıya bilgi ve yön vererek oyunun bitirilmesine yardımcı oluyor.

Her bölümde ayrı bir yeteneğinizi keşfedin
Pek çok özel efekt ve 3D modellemenin yer aldığı oyunun ‘Hazırlık’ bölümünde kullanıcının motorsporları bilgisini ölçen 10 farklı soru soruluyor. 10 sorudan 5 tanesini doğru yanıtlayan kullanıcı, garaj etabına geçme hakkı kazanıyor. ‘Garaj’ bölümünde oyuncu, Lassa’nın ralli aracı Fiat Grande Punto’nun yol lastiklerini ralli lastikleriyle değiştirerek, aracı ralli etabına hazırlıyor. Kullanıcının bir sonraki bölüme geçmesi için bu bölümü belirli bir sürede bitirmesi gerekiyor. ‘Ralli Etabı’nda ise, kullanıcı direksiyonun başına geçiyor ve yan koltuğunda yer alan Volkan Işık’ın komutlarından da yardım alarak, etabı bitirmeye çalışıyor. Bu bölümde kullanıcının ekranın alt tarafında beliren butonlara doğru zamanda basması ve aracı kontrol etmesi gerekiyor.

Önce bilgisayarda, sonra gerçek bir yarış aracında ralli tecrübesi
Oyunu bitiren ralli tutkunlarını özel hediyeler bekliyor; oyunu bitiren her 251. kişiye Lassa Ralli Aracı’nda co-pilot’u olma deneyimi hediye edilecek. Talihliler Lassa Rally Team tarafından düzenlenecek Co-Drive aktivitesinde, gerçek bir ralli heyecanı yaşayacaklar. Ayrıca, her 1001. kişiye Sony PlayStation 3, oyunu oynayan her 501. kişiye Garmin GPS Navigasyon Cihazı ve oyunu arkadaşına gönderen her 1001. kişiye Lassa Rally Team anahtarlığı ve şapka hediye edilecek.

Etkinlik Hakkında Bilgilendirme

NOT: Detayları Puma Motorsport Şenliği başlıklı yazıdan okuyabilirsiniz.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Yoruma Kapali

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi