– Ralli Pilotu olmak istiyorum. Ralli heyecanı yaşamak istiyorum diye siteyi işgal eden kanı kaynayan gençler. Volkan Işık ile Co-Drive etkinliğinde bulunmak ve yarış otomobilinin sağ koltuğunda oturarak pilotu yönlendirmek istemez misiniz? işte size fırsat. Facebook sayfasından En çok arkadaşını oyuna davet et ve arkadaşlarında bu daveti kabul etsin, Co-Pilot sen ol.

– Volkan Işık’ın co-pilotu olup, Lassa Rally Team ile ralli heyecanına dahil olma şansı elde edeceğiniz gün geldi! 22.05.2010 tarihinde başlayıp 04.06.2010 tarihinde, saat 14:00’da sona erecek “Volkan Işık’la Ralli Deneyimi” adlı uygulama sonucunda 5 kişi Lassa’nın co-pilot etkinliğine katılma şansı elde edecektir.

– Unutulmaz heyecanı yaşamak için tek yapmanız gereken ise uygulamaya tıkladıktan sonra Lassa Facebook hayran sayfasının beğenip, olabildiğince çok arkadaşınızı uygulamaya çağırmak ve en fazla arkadaşı uygulamayı kabul eden ilk 5 kişi arasında yer almak. Unutmayın, ne kadar çok arkadaşınızı uygulamaya çağırırsanız şansınız o kadar artacak.

Şimdiden iyi şanslar!

Uygulamaya başlamak için ise bu link yeterli: http://www.facebook.com/LassaTurkiye
İlgili Otomot.NET sayfası: http://otomot.net/2010/05/22/co-drive-etkinligi-lassa-turkiye/

KATILIM KOŞULLARI
* 1. Lassa’nın kurumsal Facebook hayran sitesi olan http://www.facebook.com/LassaTurkiye adresi üzerinden gerçekleştirilecek “Volkan Işık’la Ralli Deneyimi” isimli uygulama, 22.05.2010 tarihinde başlayıp 04.06.2010 tarihinde, saat 14:00’da sona erecektir.
* 2. Uygulamada kazanılacak co-pilotluk şansı 18.06.2010 – 19.06.2010 tarihlerindeki etkinlik için geçerli olacaktır. Bu tarihlerde kullanılmayan haklar devredilemez ve bir başka tarihe ertelenemez.
* 3. Uygulamaya katılım ücretsizdir. Katılım için başka bir ticari koşul aranmamaktadır.
* 4. Uygulamayı kabul eden kişiler Lassa Fan sayfası hayranı değilse uygulamaya başlayabilmek için sayfaya hayran olması gerekmektedir.
* 5. Uygulamayı kabul eden ve Lassa Fan sayfası hayranı olan kişiler arkadaşlarını uygulamaya davet edeceklerdir. En fazla arkadaşı uygulamaya katılmayı kabul eden ilk 5 kişi etkinliğe katılma şansı kazanacaktır.
* 6. 04.06.2010 tarihinden sonra tüm kazananların listesi “Volkan Işık’la Ralli Deneyimi” uygulamasına ait sayfada ilan edilecek, kazananlara Facebook üzerinden mesaj gönderilecektir. Üç gün içinde geri dönüş alınmayan veya etkinliğe katılamayacak kişiler haklarını kaybedecek, ödül şansı en fazla arkadaşı uygulamaya katılmayı kabul eden sıradaki talihliye geçecektir.
* 7. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
* 8. Eşitlik halinde uygulamayı kabul etme tarihi önce olan katılımcıya hak geçer. Yine eşitlik devam ederse, kişilerin uygulamayı son kabul eden arkadaşlarının kabul etme tarihine bakılır. Son arkadaşının uygulamayı kabul etme tarihi önce olan etkinliğe katılma şansı kazanır.
* 9. Lassa, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
* 10. Kampanyaya katılan herkes bu katılım şartlarını kabul etmiş sayılır.
* 11. Lassa önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değişitirebilir.

NOT: Detayları Puma Motorsport Şenliği başlıklı yazıdan okuyabilirsiniz.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

3 Yorum - Volkan Işık’la Ralli Deneyimi ŞansıYorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / Yalçın TİRYAKİ / 09 Ocak 2011

  s.a önce slm sonra kelam demiş büyüklerimiz..benim hoşuma gitti.. nedesem yalan olur biraz geç duydum suan ve çalısma gerçekte güzel bir çalısma ama geç kalınış ve daha çok çalısmayla insanalrı bu spora meyillendirmemiz lazım.. ülkemizde sadece futbolun olmadığı ve maddi imkansızlaklardn dolayıda bu sporu sevenlerin yapamayışları ki örnek:ben çok küçük yaştan beri oto sporlarına ve otomillere bir hastalığım var am gel gör ki maddi imkansızlıktan dalayı bırak yarışları.. sürücü ehliyetimi bile zor aldım kaldı ki araba bulup söförlük öğrenelim..yarışlara gidip sporcularta tanısmak cok ıstiyorum.. onların ve sizlerin bilgilerinden yararlanmak en azından yarışçı olmak için değilse bile başıma gelebilecek trafiteki en kötüye hazır olmak için isterdim.. ben ders almak istiyorum ayrıca am malum ekonomik şartlar…okadar seviyorum ki arabaları suan bile hala en yüksek seviyedeyim.. Her zman söylemek istemişimdir..Zoru başarırım,İmkansizda zorlanırım.. sözünü..Ayrıca bana yardımcı olabilecek arkadaşlar büyükler abiler varsa bilgi olsun herhangi bişi… Lütfen bana geri dönsünler.. mail yada telden… ******…

  • Yorumcu / ilyas / 20 Şubat 2012

   yalçın adamsın oğlum var ya , volkan abi şu adamın sesi duy lütfen . artık arabası da var şoförlüğü de gayet iyi 🙂

 2. Yorumcu / ersin arıkan / 01 Mart 2011

  ben rallici olmak istiyorum ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi