26 May
2007

– Günlük kategorime neredeyse 3 aydır hiç bir yazı eklemedim. Hatta diğer bölümlere dahi uzun süredir bir mesaj dahi gönderme şansım olmadı. Temmuz ayında kadarda olacağa benzemiyor. Kısaca aklımdan neler geçiyor onlara kısaca değinmek istiyorum

Temmuz ayı içersinde neler yapılacağına dair düşüncelerim:
– Resimleriyle beraber biriken yaklaşık toplam 40 tane haberi yayına hazırlayacağım.
– Admin menüsündeki notlarımda biriken ve hazırlanmayı bekleyen 50 tane haberi önce veri toplama ve düzenlemesi yapıldıktan sonra yayına hazırlayacağım.
– Hem site için hemde kendim için hazırladığım iki Projem için ilk adımı atmak istiyorum. Siteyi ilgilendiren proje oldukça ses getireceğini düşündüğüm için şimdilik bir şey yazmak istemiyorum.
– Özellikle bu temadan memnun olmama rağmen yeni ve gerçekten göze hoş gelen bir tema tasarlamayı kafama koydum. Taslaklarını bile hazırladım sadece kodlarını eklemek kalacak ama ne zamana yetişir bilemem.
– Siteninin sürümünü yükselteceğim ve özellikle kategorileri azaltma büyük olasılıkla olacak. Çünkü baş edemiyorum.
– Hem günlük hem WP hem de OtoMoto diye bile ayırabilirim… 🙂

* Şu an itibariyle derslerim bitti ve 1 hafta tatilden sonra Finaller başlayacak daha sonra Proje Çalışmamı hocama teslim ettikten sonra Temmuz ayı olacak . Yaz okulu derken yine okul başlayacak. Ama bu kısa dönemi özellikle siteyi geliştirmek için harcamaya kararlıyım.

Wait and see

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

3 Yorum - Temmuz Ayı – Bekleyin!!!Yorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi