26 May
2007

– Günlük kategorime neredeyse 3 aydır hiç bir yazı eklemedim. Hatta diğer bölümlere dahi uzun süredir bir mesaj dahi gönderme şansım olmadı. Temmuz ayında kadarda olacağa benzemiyor. Kısaca aklımdan neler geçiyor onlara kısaca değinmek istiyorum

Temmuz ayı içersinde neler yapılacağına dair düşüncelerim:
– Resimleriyle beraber biriken yaklaşık toplam 40 tane haberi yayına hazırlayacağım.
– Admin menüsündeki notlarımda biriken ve hazırlanmayı bekleyen 50 tane haberi önce veri toplama ve düzenlemesi yapıldıktan sonra yayına hazırlayacağım.
– Hem site için hemde kendim için hazırladığım iki Projem için ilk adımı atmak istiyorum. Siteyi ilgilendiren proje oldukça ses getireceğini düşündüğüm için şimdilik bir şey yazmak istemiyorum.
– Özellikle bu temadan memnun olmama rağmen yeni ve gerçekten göze hoş gelen bir tema tasarlamayı kafama koydum. Taslaklarını bile hazırladım sadece kodlarını eklemek kalacak ama ne zamana yetişir bilemem.
– Siteninin sürümünü yükselteceğim ve özellikle kategorileri azaltma büyük olasılıkla olacak. Çünkü baş edemiyorum.
– Hem günlük hem WP hem de OtoMoto diye bile ayırabilirim… 🙂

* Şu an itibariyle derslerim bitti ve 1 hafta tatilden sonra Finaller başlayacak daha sonra Proje Çalışmamı hocama teslim ettikten sonra Temmuz ayı olacak . Yaz okulu derken yine okul başlayacak. Ama bu kısa dönemi özellikle siteyi geliştirmek için harcamaya kararlıyım.

Wait and see

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

3 Yorum - Temmuz Ayı – Bekleyin!!!Yorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / Hakan / 06 Haziran 2007

  heytbecom valla azimle bekleyeceğim seni 🙂
  wp-Türkiye’deki yardımından dolayı sana içim ısındı. Arada bir giriyorum siteye. Yenilikleri bekliyoruz, seni bekliyoruz.

 2. Yorumcu / amarat / 06 Haziran 2007

  merhaba , benim sizinle ileitşime geçmem lazım. bana mail adresinizi yollar mısınız ? sizin iletişim sayfanız yok sanırım sitenizde ya da ben bulamadım.teşekkürler.

 3. * Finallerim başladığı için 1 haftadır siteye giremiyordum. Arama kayıtlarım ve mesaj bölümü biraz çoşmuştu. haftaya Cuma gününden itibaren yeniliklerimi yapmaya başlayacağım.

  Halan;
  – Teşekkür ederim. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum. Özellikle Tema konusunda ve tükçeleştirme konusunda 5dk gibi bir sürede nasıl yapılacağını anlatacağım bir döküman yazmayı düşünüyorum.

  amarat;
  – Sitenin sayfaları ve kategori iyi düzenlenmediği için İletişim Sayfama Buradan Ulaşabilirsin


  Gökhan, Kıbrısa gelip kafanı kıracam. İnsan düzgün bir şeyler yazar. 🙂 Sen bu siteyi nereden buldun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi