02 Kas
2012

– Bu ekran aracılığı ile 2 ay öncesinden Autoshow 2012 İstanbul fuarı hakkında hem bilgiler hemde ücretsiz biletleri sizlere ulaştırmaya çalıştık. Artık sona yaklaşıldı 2 Kasım 2012 itibari ile fuar tamamen ziyaretçilere açık hale gelecek ve bu sene içinde yollarda görebileceğimiz araçlarla tanışmaya başlayacağız. VIP Günün’de fazlasıyla inceleme fırsatı bulduğumuz modelleri yazılarını da yayınlarak fuara gidemeyen otomobil meraklılarını aynı tadı yaşatmaya çalışacağız. İşte Autoshow 2012 İstanbul ve yenilikleri.

Fuar Boyunca Hediye Yağmuru Devam Ediyor
Autoshow 2012 İstanbul İçin Hediye Model Araç Kazanma Şansı
Hediye Kazan

Renault Dezir 360 Derece

Fiat:

Hyundai ioniq

Peugeot ONYX

Ford B-Max Robot

Autoshow 2012 Fuar Fotoğrafları:
Autoshow 2012 Fotoğraf Albümü

Fuar Hakkında Kısa Kısa

– 2013 yılında Türkiye yollarında B ve C sınıfı araçları yoğun olarak göreceğiz. D ve E sınıfı araçlar azalırken alt sınıftaki araçların sayısı artış gösterecek. Tüm firmalar bu segmentte yeni otomobillerini fuarda sergilemekteler. Renault Yeni Symbol, Skoda Rapid, Citroen C-Elysee, Peugeot 301… Fiat en çok sattığı Linea modelini mutlaka yenileyecektir. Bu kadar rakip olursa Linea’nın kısa süre içinde yenileneceğinden hiç şüphem yok.
Opel Mokka‘yı resimlerden gördüğümde resmen iğrenmiştim ve küçücük görünüyordu. Gerçeğini görünce şaşırdım hem büyük hem de gerçek bir SUV.
– Bugatti de fuarda ama sarı renk neden bu araca yakışmıyor.
– Ferrari standında ben hep kırmızı araç görmek istiyorum. Sarıda olabilir. Evet sarı ve kırmızı renk kesinlikle Ferrari’nin renkleri ve hep öyle kalacaklar.
– Lamborghinileri kesinlikle görmelisiniz. Bu araca siyah ve metalik gri çok yakışıyor.
2013 Fiat Freemont modelini sonunda satışa çıkarıyor ama fiyat etiketinde yer alan 112bin TL uykularınızı kaçırabilir. Fiat bu ne gerçekten.
– Fiat 500L modelinide aynı gün fuarda tanıttı. Ben bu araca pek ısınamadım doğrusu nedeni ise Fiat Multipla’nın sanki Fiat 500 ile karıştırılmış hali gibi geldi. Geniş ve yüksek olması güzel bir özellik ve mini ailleler için ideal bir araç olabilir. Fiat’ın her zaman kompakt araçlar – çekirdek aileler için araçlar üretmesini istiyorum. En iyi – en çok satan Linea modelinin yenilemesi de ayrıca çok istiyorum.
– Skoda standında sağa bakıyorsunuz Rapid sola bakıyorsunuz Rapid. Anlamadım ben bunu.
– Sırasıyla 3 Fransızın concept araçlarından bahsedeyim biraz. Renault De-Zir, Peugeot Onyx, Citroen GT konsptleri resmen fuarı yıkıyorlar. De-Zir modeli benim favorim ama Citroen’in GT modelini de kesinlikle görmenizi öneriyorum. Fransızlar modadan sonra bence konsept model üretme işini de çok iyi başarıyorlar.

Hızlı Menü

Kısa bilgiler edinmek isterseniz ilk başvuru adresiniz: Autoshow 2012 VIP Günü

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

5 Yorum - Auto Show 2012 İstanbul Fuarı BaşladıYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi