06 Tem
2009

– Sık sık Kariyer.net’in ilanlarını incelemekteyim. Tabiyki herkesin ortak derdi iş bulmak, daha iyi bir gelir elde etmek, yaşadığın il sınırları içersinde durabilmek olduğundan en sık uğradığım sitedir kendileri. 3 gündür anasayfada gözüme çarpan bir ilan var. “Temsa Global Tasarımcısını arıyor.” adıyla yayınlanan ilan belkide sizin için büyük bir kapının anahtarı olabilir. Bu nedenle gözünden kaçmış olanlar, ilanı ilk kez görenler, otomotivde kariyer yapmak isteyenler başvurmaları için kaçırılmaz bir fiırsat.

– İlanın detayları ve başvuru adresi aşağıda yer almaktadır.

İlan Tarihi: 06.07.2009
Şehir/Ülke: Kocaeli-Gebze
Personel Sayısı:

Genel Nitelikler:

Gebze’de bulunan AR-GE Merkezimizde görev alacak GELECEĞİN TASARIMCILARINI ARIYORUZ

* Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımları veya Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun,
* Tercihen Otomotiv Sektöründe min 1 yıl tecrübeli, otomotiv sektörüne ilgi duyan,
* Askerliğini yapmış(erkek adaylar),
* Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen,
* Yaratıcı,
* Geniş bakıçısına sahip, inovatif

İş Tanımı:

* Ürün Geliştirme çalışmaları yapmak

Başvuru Adresi:
http://kariyer.net

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

 • Benzer Yazı Bulunamadı.

2 Yorum - Temsa Global Geleceğin Tasarımcılarını ArıyorYorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / efe / 17 Temmuz 2009

  böyle tasarımcı mı aranır surdan mezun burda tecrübeli felan tasarım işi sıradışılık dan gelir hey yavrum hey aferin bulursunuz belki temsa global geleceğin tasarımcısını arıyor fakat Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımları veya Güzel Sanatlar Fakültelerinin tasarım bölümlerinden mezun, olmalı süper tasarımcı olsanız da olmaz bize maaşlı yatacak tasarımcı lazım diyorsunuz anlaşılan kolay gelsin

  ha birde Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen tasarımcı olacak ingiliz ler ve almanlar yapılan tasarım ları anlayamazlar ve kullanamazlar onlar türkler kadar analyışlı degiller doğrumudur ben japonca bilmiyorum ama sony kamerayı ve Mitsubishi araç kullanabiliyorum temsa nın niye gelişmediği anlaşılıyor bu zihniyetle de biraz zor kaç yıllık şırket kendi piyasasın da tutulmuyor

  • Yönetici / Heytbecom / 17 Temmuz 2009

   İlanda ne gibi bir sorun var anlamış değilim doğrusu. Siz nerede takıldınız acaba. Adamlar tasarımcı arıyorlar sokakta karakalem çizim yapmış kişi değil. Elinizde bir karakalemle kağıt üstünde araç çizimini kastediyorsanız sizin neden çok beklediğiniz anlaşılıyor.

   Bakınız:

   İş Tanımı:

   * Ürün Geliştirme çalışmaları yapmak

   – Bu ne demek. Var olan ürünlerin geliştirilmesine destek, 1 yıllık tecrübeli ne demek yetiştirilecek, yabancı dil ne demek Temsa Global adı üstünde global bir şirket ve illaki Türkiye’de varlığı hissedilemese de tüm dünyaya ihracat yapan bir şirket olduğu için Mısır fabrikasında veya Avrupada – Çindeki ofislerinde Türkçe konuşmayı düşünmüyorsunuzdur herhalde. Global şirket ve global dil olarak İngilizce ve Almanca belirtilmiş.Haa siz ayrıca Türkçeyide konuşursanız hiç fena olmaz diyorlar.

   Bilmem anlatabildim mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi