29 Tem
2009

– Yazın ortasındayız ve otomobil firmaları kampanyalarına devam ediyor. Bu seferki kampanya ise Mitsubishi firmasından. Fiyatlarda indirime giderek Lancer modelini beğenip almak isteyenlere fırsat sunmakta. Tüm firmaların fiyatlarını göz ününe aldığımızda B sınıfı Corsa , Fabia v.b. modellerin yerine C sınıfı daha büyük, geniş ve yenilenmiş bir model almak gayet mantıklı. Bu konuda Lancer bir adım önde duruyor.


YAZ BİTMEDEN ‘YENİ MITSUBISHI LANCER’ SAHİBİ OLMAK İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Agresif tasarımı, mükemmel sürüş dinamikleri ile orta sınıftaki iddiasını vurgulayan Yeni Mitsubishi Lancer’lar 2009 yazının gözdesi olacak. Yaz bitimine kadar 1.500 TL indirimle satışa sunulacak araçlar otomobil tutkunlarını fiyatıyla da şaşırtacak

Otomobil tutkunlarına beklentilerin ötesinde tasarım ve donanıma sahip araçlar üreten Mitsubishi Motors’un en gözde yeni aracı Lancer, Ağustos ayı boyunca şaşırtıcı fiyatlarıyla da dikkat çekecek. Agresif görüntüsüyle köpek balığını andıran ve “Köpekbalığı Karaya Çıktı” sloganıyla satışa sunulan Yeni Mitsubishi Lancer; uygulanacak 1.500 TL’lik indirim ile araç sahibi olmak isteyenler için ideal bir fırsat olacak.

Keskin hatları, her zor koşula meydan okuyacak kadar güçlü ve atik yapısıyla otomobil tutkunlarının yüreklerini hoplatan Yeni Mitsubishi Lancer kampanya süresince 36.530 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla Temsa Global Yetkili Satıcılarında alıcılarla buluşacak.

Tasarımının yanı sıra, güçlü donanım özellikleri ve geniş iç hacmiyle de yolların en gözde aracı olan Lancer, sıra dışı yol tutuşunun yanısıra; sürüş karakteristiğiyle de beklentilerin ötesine taşıyor. 4570 mm’lik uzunluğuyla bir üst segmentin büyüklüğüne kavuşturulan Yeni Mitsubishi Lancer’ın tüm modellerinde ABS+EBD’nin yanında; ön, yan, perde ve diz hava yastıkları da standart olarak sunuluyor.

Düşük yakıt tüketimi ve hava sürtünme kat sayısıyla da sınıfında liderliğe oturan Yeni Lancer, MIVEC motor teknolojisi (Değişken supap zamanlaması), ASTC (Aktif Denge ve Çekiş Kontrolü), 1.5L 110 PS manuel, 1.5L 110 PS otomatik ve 1.8L 143 PS CVT (sonsuz kademeli) otomatik şanzıman ile hayranlarını bekliyor.

TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ANAHTAR TESLİM FİYATLARI;

Lancer 1.5 MT Inform 36.530 TL
Lancer 1.5 AT Inform 38.985 TL
Lancer 1.5 MT Invite 40.434 TL
Lancer 1.5 AT Invite 42.890 TL
Lancer 1.8 CVT Intense 56.371 TL

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

2 Yorum - Mitsubishi Lancer Yaz KampanyasıYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi