18 Haz
2009

31 Aralık 2009’a kadar Fiat, Alfa Romeo ve Lancia ürün yelpazesine ait otomobil satın alacak Miles&Smiles üyelerini bazı avantajlar bekliyor. Belirlenen modelleri almak isteyen Miles&Smiles üyelerine 500TL ekstra indirimin yanında, Classic kart sahipleri 10 bin mil; Classic Plus kart sahipleri 15 bin mil; Elite kart sahipleri 20 bin mil ve Elite Plus kart sahipleri ise 25 bin mil kazanabiliyor.


“Tofaş’tan Mil Kazandıran Otomobiller”

Türk Hava Yolları ve Tofaş, özel yolcu programı Miles&Smiles üyelerine Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalı otomobiller satın aldıklarında özel indirimler sunan ve mil kazanmalarını sağlayan ortak bir kampanyaya start verdi. Fiat Linea, Bravo, Grande Punto, Albea Sole, Palio Sole, Panda, 500; Alfa Romeo MiTo, 147, 159, GT, Brera ve Spider; Lancia Ypsilon ve Delta gibi modellerden satın alan Miles& Smiles üyelerine çeşitli avantajlar sağlayan kampanya, Türkiye’de otomobil ve havayolunu buluşturan ilk ortak çalışma olması bakımından dikkat çekiyor.

Tofaş’ın Türk Hava Yolları’yla birlikte geliştirdiği ve üye sayısı 1 milyon 600 bine ulaşan özel yolcu programı Miles&Smiles üyelerine özel indirimlerle beraber uçuş mili kazanma imkanı sağlayan ortak kampanyası start aldı. Türkiye’de otomobil markalarıyla bir havayolu şirketinin ortak bir proje için ilk defa bir araya gelmesi açısından da önem taşıyan işbirliği kapsamında, 31 Aralık 2009’a kadar Fiat, Alfa Romeo ve Lancia ürün yelpazesine ait otomobil satın alacak Miles&Smiles üyelerine geniş kapsamlı avantajlar sağlanacak.

Miles&Smiles üyelerinin yakınları da yararlanacak!

Miles&Smiles üyelerinin veya birinci derece yakınlarının da yararlanabileceği kampanya kapsamında, Tofaş’ın Fiat Linea, Bravo, Grande Punto, Albea Sole, Palio Sole, Panda, 500; Alfa Romeo MiTo, 147, 159, GT, Brera, Spider ile Lancia Ypsilon ve Delta gibi modellerinde anahtar teslim satış fiyatı üzerinden 500 TL ekstra indirim avantajı sağlanıyor.

Bununla birlikte kampanya süresince Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalı otomobil satın alan Classic kart sahipleri 10 bin mil; Classic Plus kart sahipleri 15 bin mil; Elite kart sahipleri 20 bin mil ve Elite Plus kart sahipleri ise 25 bin mil kazanabiliyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, “Özel Yolcu Programımız Miles&Smiles üyelerine bu çok önemli ayrıcalığı sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu işbirliği ile Fiat, Alfa Romeo ve Lancia’dan otomobil satın alan Miles&Smiles üyelerimiz hem mil kazanıp hem de indirimden faydalanabilecekler. Üyelerimize son dönemde farklı sektörlerdeki kuruluşlardan yaptıkları alışverişler karşılığında mil kazanma imkanı sunduk. Miles&Smiles’a önümüzdeki günlerde yeni firmaların da katılması ile bu ayrıcalığı daha da arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

Tofaş CEO’su Ali Pandır, “Çatısı altında Fiat, Alfa Romeo ve Lancia gibi global büyüklükte markaları temsil eden Tofaş olarak kurumsal işbirlikleri ve pazarlama alanında yenilikçi çalışmalar gerçekleştirmeye büyük önem veriyoruz. Bu anlamda 76. kuruluş yılını kutlayan ve Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları ile işbirliği yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de ilk defa bir havayolu şirketi ile 3 ayrı otomobil markasının aynı anda start verdiği bu işbirliğiyle Fiat, Alfa Romeo ve Lancia markalı modellerimizden satın alan müşterilerimize mil kazanmaları ayrıcalığı sağlıyor olacağız. Hem Tofaş’a hem de Türk Hava Yolları’na yeni açılımlar getirecek bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı.

Kampanyadan yararlanmak için kayıt yaptırmak gerekiyor!

Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles kart sahiplerinin aracını satın almadan önce 444 22 55 numaralı Fiat Çağrı Merkezi’ni ya da 444 19 10 Alfa Romeo& Lancia Çağrı Merkezi’ni arayıp kampanyaya kaydını yaptırmaları gerekiyor. Bu işlemin ardından Türkiye çapında yaygın Fiat, Alfa Romeo ve Lancia bayilerinden herhangi birinden araç satın alımı öncesinde kampanya dahilinde sunulan indirim avantajından yararlanmak mümkün olabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Miles&Smiles üyelerinin hesaplarına işlenmiş en az bir uçuş bulunması gerekmektedir.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Yoruma Kapali

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi