27 Eki
2012

Fiat 500 modeli üzerinde geliştirmelere devam ediyor. Fiat 500L modelini geliştirerek yeni bir segmente daha adım atmış oldu. 2013 yılında satışa çıkacağı duyurulan model Autoshow 2012 İstanbul‘da meraklılarını bekliyor olacak. Fiat 500L, markanın ses getirecek MPV konforunu sunan kompakt SUV’u olarak lanse edilecek. Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ya da yeni yıldaki satış hedefleri bu fuardaki tepkilere göre şekilleneceğini belirtelim.

– 5 yılda toplamda 800 bin adedi geçen satışlar elde eden Fiat 500 modelinin tüm detaylarını içinde barındıran Fiat 500L, firmanın sevimli modelinin getirdiği bu başarıyı devam ettirmeyi hedefliyor. Özellikle farklı segmentlerdeki araçların belli fonksiyonel özelliklerinin toplanarak bir araya getirilmiş hali olarak görebiliriz. Markanın ikinci SUV modeli olarak çıkacağını hatırlatalım. Opel Mokka için söylediklerim bu araç içinde kesinlikle geçerli. Fiat 500L bir SUV değil kesinlikle bir CUV.

2013 Fiat 500L

– 4.14 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.66 metre yüksekliğe, 5 koltuğa ve geniş bir iç mekana sahip. Koltukların 8 farklı mod kullanarak harekt ettirebilme. Gövde rengine sahip gösterge panellerine. İç mekanının kendinize göre dizayn edilmesi gibi bir çok farklı özelliğide barındırmakta.

– Fiat 500L aslında firmanın teknoloji üssü olarak biliniyor. Navigasyon sistemi, bilgi eğlence arayüzü ve arıza teşhis gibi arkaplanda çalışan sistemler ve tüm bunları tek bir dokunmatik ekranda birleştirilmesi ile ortaya çıkan farklı deneyimi bu araç sahipleri yakından inceleme ve kullanabilme imkanı olacak. 5inçlik bu tablet USB bağlantıları, Bluetooth ve AUX-IN hands-free şeklinde arama yapmayı, en popüler akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar aracılığıyla SMS mesajlarını ve sevdiğiniz müzikleri dinleme fırsatını size sunuyor. Direksiyon üzerindeki kontroller ve ses tanıma sistemi bunların hepsini dikkat kaybına neden olmayacak şekilde mümkün kılıyor. Unutmadan hatırlatalım internet bağlantısı ile sosyal ağlarınız ve canlı radyo kanalları parmağınızın ucuna kadar getirilmekte.

– Fiat 500 modelini seviyorsanız kesinlikle 500L modelinide çok seveceğinizi düşünüyorum. Fuarda daha yakından incelemek isterseniz 2-12 Kasım 2012 arasında Tüyap Fuar merkezinde’ta sizi bekliyor olacak.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

  • Benzer Yazı Bulunamadı.

5 Yorum - Fiat 500L Auto Show 2012 İstanbul’da SergilenecekYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi