27 May
2009

Mitsubishi firmasının 2009 yılında ataklarına bir yenisini daha eklediğini görüyoruz. Bundan 3 yıl öncesine kadar Evo araçlarıyla tanıdığımız ve hayran olduğumuz bu otomobil firması artık hem diğer segmentlerideki yenilediği araçları Colt, Lancer, Outlander ve Pajero ile hem de 2.el seçenekleriyle tüketicilere en doğru tercihi yapmaları konusunda yol gösteriyor.

M2el.com Hakkında:

Sabancı Grubu’nun otomotiv sektöründeki amiral gemisi Temsa Global A.Ş.nin 2.el Markasıdır.
1968 yılında kurulan Temsa Global A.Ş,otomotiv sektöründeki faaliyetlerine 1984 yılında Japon Mitsubishi Motors Corporation ile imzaladığı teknik lisans ve distribütörlük anlaşmaları ile başlamıştır.
Temsa Global A.Ş , Mitsubishi ile arasında olan distribütörlük anlaşması çerçevesinde, Mitsubishi binek araçları, Mitsubishi pick-up, Mitsubishi panel Van hafif ticari araçları ve Mitsubishi Fuso Canter hafif kamyonları için satış, servis ve yedek parça operasyonlarını yurt çapındaki 40 yetkili satıcısı ile yürütmektedir.

İletişim: Genel Müdürlük
Adres : Kısıklı Cad. Şehit Teğmen İsmail Moray Sok. No:2/134662 Altunizade İSTANBUL
Telefon : +90 216 544 52 00
Faks : +90 216 544 52 65
Eposta : [email protected]

Çalışma Saatleri:
Hafta içi çalışma saatleri : 08:30 – 17:30
Hafta sonu çalışma saatleri : 09:00 – 19:00

Basın Bülteni:
Bilgi için: Soylu ve Cengiz Danışmanlık
Sn. Aslı Pınar Tüfekçi

İkinci el araç almanın en kolay yolu M2el

Temsa Global A.Ş., sıfır kilometre Mitsubishi araç satışlarındaki başarısını pekiştirecek yeni kurumsal 2.el araç sistemi M2el’i hayata geçirdi. Başta Mitsubishi olmak üzere her marka binek ve ticari ikinci el araç alım-satımının gerçekleştiği sistemde, kredi kartına 12 taksitle satış veya 60 aya kadar vade olanağıyla herkes otomobil sahibi olacak.

Temsa Global A.Ş, 2. el otomobil ve hafif ticari araç pazarına yeni bir soluk getirecek olan M2el sistemini kurdu. İkinci el araç satışında koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güveni hedefleyen, kurumsal standartlara uygun hizmet veren lider bir marka olma amacıyla kurulan sistemde, Temsa Global güvencesinde her marka araç alım-satımı yapılabiliyor. Tüm Türkiye’ye yayılmış güçlü ve güvenilir Mitsubishi Yetkili Satıcı ağıyla her marka 2. El araç alım-satım faaliyetlerinin kurumsal bir çatı altında sürdürülmesi amacıyla hayata geçirilen sistemde sadece binek değil; ticari araçlar da tüketicilerle buluşuyor.

Kurumsal standartlarda, eğitimli, bilgili personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyetine yönelik bir 2. El satış sistemi olarak faaliyete başlayan M2el, Mitsubishi markalı araçlara 90 noktadan kontrollü ekspertiz raporu, 6-12 ay garanti sunmakla birlikte, ihtiyacı olan müşterilerine yol yardımı, nakit araç alımı, takas araç alımı ve emanet araç alımı hizmetlerini sunuyor.

M2el sisteminde satışa sunulan araçlar için tüketicilere en uygun ödeme koşulları da sunuluyor. En iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdüren M2el’de anlaşmalı banka kredi kartlarına 12 taksitle ödeme fırsatının yanı sıra, 60 aya kadar vade olanağı da bulunuyor.

M2el, sanal oto pazarı www.m2el.com web sitesi ile otomobil tutkunlarının 24 saat hizmetinde bulunuyor. Tüketiciler, www.m2el.com sitesini kullanarak tek tıkla 2. el araç satın alabiyor ve aracını satabiliyor.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

  • Benzer Yazı Bulunamadı.

2 Yorum - Mitsubishi 2el – m2el.comYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi