09 Eyl
2008

– Audi, Almanya Eurospeedway Lausitz yarış pistinde R8 ve TTS modellerinin test sürüşlerini yapabilmeniz için sizleri davet ediyor. Davet biraz tuzlu olsada bu ücreti ödeyebilecekler için bence kaçırılmaması gereken bir fırsat. Türkiye’de ancak test sürüşü olarak A4’ü test edebileceğinizi düşünürsek mükemmel bir fırsat. Tabiyki yanınızda deneyimli eğitmenler ne kadar hızlanmanıza izin verir bilinmez ama şunu söylemeliyim, şehir içi yollarda test etmek ile bir yarış pistinde herhangi bir aracı kullanmak arasında dağlar kadar fark vardır ve yarış pistinde atacağınız her tur hiçbir zaman unutamayacağınız bir anınız olarak aklınızda kalacaktır. Biri çıksada bizim yerimize sen git dese koşa koşa giderim.. Paranın gözü körolsun…..

Almanya Eurospeedway Lausitz yarış pistinde R8 ve TTS modellerimizle nefes kesen bir sürüş deneyimine hazır mısınız?

Audi’nin deneyimli pilotları sınırlı sayıda otomobil tutkunlarına yarış pistlerinin heyecanını yaşatacak. Bir gün boyunca pilotlarımızdan eğitim alabilecek, bu muhteşem araçlarımızın ve yarış pistinin heyecanını yaşama fırsatını bulacaksınız.

Audi Yetkili Satıcınız ve Yetkili Servisiniz bu eşsiz deneyimin bir parçası olmanız için sizden haber bekliyor.

Program:
27 Eylül İstanbul’dan Lausitz’e ulaşım
28 Eylül Audi Sportscar Experience
29 Eylül İstanbul’a dönüş

Davetiye: 700€ + KDV (İstanbul’dan ulaşım, konaklama, Sportscar Experience katılım ücreti dahil.)
Katılım ve bilgi için lütfen Audi Yetkili Satıcıları’yla irtibata geçiniz.
Not: Ulaşım ve konaklamayla ilgili ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Katılımcıların vizelerini kendileri almaları gerekmektedir.

NOT: Ülkemizde de bu tarz test sürüşleri yapılmakta ama bu kadar cüretkar araçlarla değil tabiyki. Kesinlikle otomobil bayilerinin ve otomobil firmalarının websitelerini takip ederek olacak etkinliklere katılabilmeniz için davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Yoruma Kapali

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi