23 Nis
2009

– Blogödülleri Otomobil kategorisi ana sponsoru Peugeot bir adım daha atarak bilgilendirme postalarınıda bu konuda ciddi kullanıcılara açma yoluna gitmiş durumda. Bu beni son derece heyecanlandırmak ile beraber haber kaynaklarına 2yada 3.şahıslardan değil birinci kişiden öğrenme ve okuyucularımıza iletme forsatımız olacak. Ne desem bilemiyorum. Bekleyip görmek gerekiyor…

Peugeot Blog Ödülleri’ne Neden Destek Oldu?

Peugeot Türkiye olarak sosyal medyayı ve blogger camiasını destekliyoruz. Blogger’ları internet dünyasının önemli bir parçası ve aynı zamanda Türkiye’deki otomobil alanında kaliteli ve tarafsız içeriğin yaratılmasında bir katalizör olarak algılıyoruz.

Bu topluluğu desteklemekten, otomobil konusunda yazan blog yazarlarıyla buluşmaktan ve eğer mümkün olursa onlara bloglamalarında yardımcı olabilmekten mutlu olacağız.

Bu işbirliğini, Peugeot Türkiye’nin blog yazarlarıyla buluşmasındaki ilk adım olarak düşünebilirsiniz. Daha fazlasını yine sizlere bu sayfadan duyuracağız.

Otomobil konusunda blog mu yazıyosunuz? Sizinle tanışabilir miyiz?

Eğer blogunuz otomobillere ilişkin istikrarlı bir içerik geçmişine sahipse ve/veya ileride otomobiller hakkında blog yazmak için zaman ayırmak isteğindeyseniz, lütfen hemen kaydolun ve kendinizi bir otomobil blog yazarı olarak bize tanıtın.

Uygun olan her fırsatta, Peugeot Türkiye olarak sizi yeni bilgiler ve blogunuzda kullanabileceğiniz online araçlarla desteklemeye, blog yazarlarına özel etkinliklere davet etmeye ya da sizlerin sorularınızı yanıtlamaya gayret edeceğiz.

Ayın videosu

Bu ay Peugeot Türkiye’nin Blog Yazarları için özel seçimi;

Yakın zamanda gerçekleşmiş olan Cenevre Otomobil Fuarı’ndan bir video ve önümüzdeki dönemde lansmanı yapılacak olan yeni crossover 3008. İzlemek için hemen tıklayın.

Eğer bu videoları blogunuza eklemek isterseniz, sitenize eklemeniz gereken kodları da burada bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.peugeot.com.tr/peugeot-blog-odulleri

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

4 Yorum - Peugeot – Otomobil Blog Yazarları EleleYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi