23 Nis
2009

– Blogödülleri Otomobil kategorisi ana sponsoru Peugeot bir adım daha atarak bilgilendirme postalarınıda bu konuda ciddi kullanıcılara açma yoluna gitmiş durumda. Bu beni son derece heyecanlandırmak ile beraber haber kaynaklarına 2yada 3.şahıslardan değil birinci kişiden öğrenme ve okuyucularımıza iletme forsatımız olacak. Ne desem bilemiyorum. Bekleyip görmek gerekiyor…

Peugeot Blog Ödülleri’ne Neden Destek Oldu?

Peugeot Türkiye olarak sosyal medyayı ve blogger camiasını destekliyoruz. Blogger’ları internet dünyasının önemli bir parçası ve aynı zamanda Türkiye’deki otomobil alanında kaliteli ve tarafsız içeriğin yaratılmasında bir katalizör olarak algılıyoruz.

Bu topluluğu desteklemekten, otomobil konusunda yazan blog yazarlarıyla buluşmaktan ve eğer mümkün olursa onlara bloglamalarında yardımcı olabilmekten mutlu olacağız.

Bu işbirliğini, Peugeot Türkiye’nin blog yazarlarıyla buluşmasındaki ilk adım olarak düşünebilirsiniz. Daha fazlasını yine sizlere bu sayfadan duyuracağız.

Otomobil konusunda blog mu yazıyosunuz? Sizinle tanışabilir miyiz?

Eğer blogunuz otomobillere ilişkin istikrarlı bir içerik geçmişine sahipse ve/veya ileride otomobiller hakkında blog yazmak için zaman ayırmak isteğindeyseniz, lütfen hemen kaydolun ve kendinizi bir otomobil blog yazarı olarak bize tanıtın.

Uygun olan her fırsatta, Peugeot Türkiye olarak sizi yeni bilgiler ve blogunuzda kullanabileceğiniz online araçlarla desteklemeye, blog yazarlarına özel etkinliklere davet etmeye ya da sizlerin sorularınızı yanıtlamaya gayret edeceğiz.

Ayın videosu

Bu ay Peugeot Türkiye’nin Blog Yazarları için özel seçimi;

Yakın zamanda gerçekleşmiş olan Cenevre Otomobil Fuarı’ndan bir video ve önümüzdeki dönemde lansmanı yapılacak olan yeni crossover 3008. İzlemek için hemen tıklayın.

Eğer bu videoları blogunuza eklemek isterseniz, sitenize eklemeniz gereken kodları da burada bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.peugeot.com.tr/peugeot-blog-odulleri

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

4 Yorum - Peugeot – Otomobil Blog Yazarları EleleYorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / otomobil / 21 Ekim 2010

  merhaba bu haberi 2elotomobil.net adresimde yayınlayabilirmiyim

  • Yönetici / Heytbecom / 21 Ekim 2010

   Ben olsam senin yerinde yayınlamazdım. Nedenini aşağıya alıntı olarak veriyorum.

   – 2009 BÖ!de kadafı kurcalayan iki nokta var. Kategori sponsorları – ödüllendirme sistemi ve paneller. Sponsorlar büyük şirketler. Örnek verelim Peugeot firması bizlere bir link gönderdi ve bültenler yardımıyla sizinle irtibata geçip ilk gelişmelerden sizi haberdar edeceğiz dediler. Tam 1 yıl geçti henüz Peugeot!tan bir tane mail dahi gelmiş değil ne yazikki. Bizler bir şey beklemiyoruz zaten ama bu tür bilgileri alıp bir kez mail bile yollamamış olmaları hem düşündürücü hem üzücü doğrusu. İkincisi ise ödül töreninde 1 tane dahi Peugeot yetkilisi göremedik. Ödülümüzü Eray teslim etti. Ayrıca panellerde de bir tane otomotiv firma yetkilisi yoktu. Hep sosyal medya diyip duruyoruz. Esas sosyal medyayı otomotivcilerde kullanmakta eee peki nerdelerdi o gün. Bu ne anlama geliyor diye düşünmek istemiyorum aslında. gayet açık ve net ne anlama geldiği. Ayrıca ne ödül verildiği diye mail atanlar var. Ben Peugeotun küçük bir maket otomobil göndermesini isterdim açıkcası ve hayatım boyuncada saklardım o maketi.

   Aynı içeriğe http://otomot.net/2010/04/04/2.....tomot-net/ adresinden de ulaşabilirsin.

 2. Yorumcu / Kaans / 16 Temmuz 2011

  407sw aracımda 16 jant var isteyenle 17 jant ile değişmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi