24 Kas
2007

– 2008 yılı yaklaştıkça ve 2008 Modelleri yollarda görmeye başladığımız bu günlerde Otomotiv firmalarında araç satışları ve stoktaki araçları bitirme dönemi başladı. Kampanyaların arkası kesilmiyor. Yeni modelleride tanıtım amaçlı olarak Test Sürüşüne çağırıyorlar. Tabiyki test sürüşünden sonra çekilişe katılarak sürdüğünüz arac modelini kazanma şansı tanıyorlar.

Ford Mondeo Test Sürüşü

– Özellikleri ile yeni bir sınıf yaratan Yeni Ford Mondeo 22 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında test sürüşü için sizi bekliyor. Test sürüşü sonunda veirlen şifreyi göndererek çekilişe katılın, Yeni Ford Mondeo kazanma şansı yakalayın!

.

Fiat Linea T-JET Test Sürüşü

– Linea’nın performansını test edin, 1 adet 2008 model Linea Turbo kazanma şansı elde edin

Çizgileriyle tüm bakışları üstüne çeken Linea, şimdi T-Jet teknolojisine sahip turbo motoru ile çok daha atak ve kıvrak. 206 Nm tork gücü, onu 9.2 saniyede 100 km hıza ulaştırıyor. Size en yakın Fiat showroom’una uğrayın, bu güzelliği ve performansı kendiniz test edin.

Üstelik 25 Ekim-30 Kasım tarihlerinde Fiat Showroomlarına gelip, test sürüşü yapanlar arasından bir kişi çekilişle Linea Turbo kazanacak.

Yapmanız gereken deneme sürüşü sonunda katılım kuponundaki şifreyi size verilen SMS numarsına yollamanız.Şimdiden bol şanslar!

Bu kampanya Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş tarafından 25 Ekim 2007– 30 Kasım 2007 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Fiat Showroom larında düzenlenmektedir. Fiat showroomlarında ve aynı dönemde gerçekleştirilecek roadshow esnasındaki durak noktalarda test sürüşü yapan katılımcılara katılım kartı verilecektir.Kart üzerindeki şifreyi kazıyarak 0533 361 60 00 no’lu numaraya sms ile şifreyi, ad, soyad, adres bilgilerini birer boşluk bırakarak göndereceklerdir. Kartlar katılımcılarda kalacaktır. Gönderilen bilgiler sistem tarafından kontrol edileceğinden, aynı bilgileri gönderen katılımcılara çekilişe ikinci kez katılma hakkı verilmeyecektir. Kampanya verilecek şifreyi ad, soyad, yaş ve adres bilgileri ile birlikte 0533 361 60 00 no’lu Turkcell numarasına SMS olarak gönderen bütün GSM operatörlerine yönelik yürütülecektir. Kampanyaya katılım 1 SMS, 2 kontör olarak tüm GSM operatörlerinin kendi standart tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Geri dönüş SMS’i için ücret alınmayacaktır.Kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alırken şifreli kartı ibrazı zorunludur. Kazanan talihliler 9 Aralık 2007 tarihinde saat 15:00’te Kanyon Alışveriş Merkezi, Büyükdere Cad. No:185, Levent, İstanbul adresinde bulunan Midpoint Restaurant’ta noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Kazanan talihliler 12 Aralık 2007 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Asil ve yedek talihlilere posta yoluyla da tebligat yapılacaktır. Kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alırken şifreli kartı ibrazı zorunludur.18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Piyangoyu düzenleyen Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş çalışanları, tüm Türkiye’deki Tofaş-Fiat Bayi çalışanları ile piyangoyu düzenleyenin vekili Capital Events Turizm ve Tanıtım Hizmetleri Tic. A.Ş çalışanlarından kimse bu kampanyaya katılamaz.

İkramiye 1 kişiye 1 Adet 2008 model Fiat Linea 1.4 Turbo Emotion verilecektir.Bu piyango Milli Piyango İdasresi genel Müdürlüğü’nün 23.10.2007 tarih ve B.07.1.MP.0.13.00.02.401.02.99-1958-8848 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

.

– E-Posta kutuma gelen ve otomobil sitelerinden ki kampanya bölümlerinden takip ettiğim bölümleri 3 haftalık verdiğim aralıktan sonra encak bugün ekleyebiliyorum. Yeni kampanyalar oldukça siteden haberdar edeceğim.

Kaynak:
– Otomobil sitelerinin Kampanyalar – Haberler Bölümlerinden derlenmiştir.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Etiket bulunamadı.

8 Yorum - Test Sürüşü Yap Otomobil KazanYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi