24 Kas
2007

– Başladığı günden beri sürekli izlediğim ve en son bittiği günden beri de yerine başka program koyamadığım 0’dan 100’e Programı arkasına Castrol’ün desteğini alarak yeniden ekranlarda. NTV televizyonu zaten bir yayına başladı mı kesinlikle kalitesiyle konuşturuyor ve hakkını sonuna kadar veriyor. Ayrıca CNN’de yayınlanan Deneme Sürüşü programıda takip listemde. Onuda yavsiye ederim. Program hakkında biraz detaylı bilgi vereyim…

Celal Pir ve Saffet Üçüncü’nün birlikte sundukları, otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin konuk olduğu ve otomotiv sektörü, sektörün sorunları, firmalarının geleceğe bakışı ve tüketiciye yönelik umut, beklenti ve yeniliklerini anlatıldığı otomobil programı 0’dan 100’e tekrar yayında.

Çarşamba 20:30 / Tekrar Pazar 22:45saatlerinde yayınlanan ilk programda, Castrol Genel Müdürü Fikret Şen.
Doğuş Otomotion’da gerçekleşecek programın ilk bölümünde Celal Pir ve Saffet Üçüncü’nün konuğu Castrol Genel Müdürü Fikret Şen. Castrol fabrikasının tanıtılacağı programda ayrıca gücü 200 beygirden 300 beygire çıkarılmaya başlanan Golf GTI’ında sökülme sahneleri yer alacak. Adım adım 300 BG’e doğru yol alınacak.

.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Etiket bulunamadı.

16 Yorum - NTV 0′dan-100′e Programı BaşladıYorum Yaz / Geribildirimde bulun

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi