20 Ağu
2008

Unknownv3.0 ve 3.1 versiyonları tanıttığımda üst versiyonların farklı olacağını belirtmiştim. 3.9 versiyonunu özel yapan ise temanın sahip olacağı değişken anasayfaları olacak. Bir arkadaşa bu temayı söz verdiğim için direkt Unknown temasının son versiyonundan başlamaya karar verdim. Ayrıca bu üst versiyonların ingilizce seçeneğide olacak. Dilerseniz yapmayı düşündüklerimi yazının devamından devam edelim.

20 Ağustos 2008 – Yapmayı Düşündüklerim
 1. Temanın ana yüzü ve iç sayfaların şekli şemalı belli olduğu için sıfırdan tema yazmak zorunda kalmayacağım.
 2. Temanın gelişmiş bir kontrol paneli olacak. (Panel hazır sadece sayfa şablonları oluşturulduğunda temanın dosyalarını kontrol paneline bağlamak kalacak.)
 3. Ana sayfa 2 ayrı bölümden oluşacak. Üst bölümde esas vurgulanacak yazılar yer alacakken aşağı bölümde ise fazla detay içermeyen diğer yazılar listenlenecek. Üst bölüm için şu an 6 farklı şablon , aşağısında yer alacak bölüm için ise 4 farklı şablon çizmiş bulunuyorum. Buda size Kontrol panelinden ayarlayabileceğiniz 15 farklı anasayfa şablonu oluşturma imkanı tanıyacak.
 4. İç sayfalarda ise eğerki video içeren bir yazıysa kendiliğinden özel bir şablonda çıkması sağlanacak.
 5. İstenilen video servisinden video ekleme olanağına sahip olacaksınız.
 6. Arama, arama, iç sayfa ve sabit sayfaların görünümlerinde iyileştirmeler yapılacak.
 7. Biraz farklı bir 404 sayfası yapmayı düşünüyorum ama garanti edemiyorum.
 8. Temaya herhangi bir eklenti entegre edilmemiş olacak. Bu nedenle hiçbir şekilde eklenti güncelleme v.b. sorunlarınız olmayacak.
 9. Kesinlikle ücret talep edeceğim. Tema bittiğinde sizde bana hak vereceksiniz.

Güncelleme: 22 Temmuz 2010 – Tema Projesi iptal edilmiştir. Tema hiç üretilmedi, hiç bir yerde dağıtımı yoktur. Farklı bir proje üzerinde çalışıldığı için şu anda bu temanın üretilmesi imkansız duruma gelmiştir.

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

25 Yorum - WordPress Theme : Unknown Videos v3.9Yorum Yaz / Geribildirimde bulun

 1. Yorumcu / harew / 22 Ağustos 2008

  sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden kafamda bi proje oluşturdum bu tema için inş. en kısa zamanda yayınlarsın….

 2. Harika bir tema olacağına eminim.Eklenti olmaması da avantaj sürekli güncelleme derdi olmayacak fazla sorgu olup veritabanı yorulmayacak…

 3. Yorumcu / DeliName / 03 Kasım 2008

  Unknown Videos v3.9
  ne zaman bitecek? yada bittiyse görme imkanı varmı demosunu?

 4. Yönetici / Heytbecom / 03 Kasım 2008

  Ücretli tema yapmaktan buna zaman bulamıyorum. Kontrol Panelini hazırlamıştım sadece. Muhtemelen zaman bulduğumda sıfır bir tema olarak çıkacaktır.

 5. Yorumcu / ressam / 18 Ocak 2009

  bende sabirsizlaniyorum. veritabanı için şahane olacak cpus derdinden kurtulacaz galiba

  • Yönetici / Heytbecom / 19 Ocak 2009

   Evet bu projem biraz değişikliğe uğradı. Unknown Teması üzerine geliştirmeyi düşünüyordum ama son 1 haftadır sıfır bir tema yapma hayalim var. Temanın taslak çizimleri mevcut ve elimde bulunduğundan hiçbir zorluk çekmemekteyim. Elimde gelişmiş bir hazır kontrol panelimde mevcut. Tek eksik ise bu tüm bilgileri ve eskizleri birleştirip herkesin kullanabileceği bir tema hazırlamak.

   – Bu nezaman biter yada olacak derseniz. Şimdilik Otomot.NEt, Otomottv.COm temalarını yeniledim. Elimde Portfolyo sitem için 5 tane hazır ve hiçbiryer olmayan html şablon var. Birde bu tarz çoklu bir tema yaptığımda tüm bu hazırlananlar tek bir yerde tek bir site çatısı altında toplanmış olacak. Bunun planlarını Şubat sonuna doğru planlamaktayım ama bu plana ne kadar uyabilirim bilinmez.

   – Şu anda PHP, Ajax, Elektronik ve C++ öğrenmeye ve kendimi bu konularda geliştirmeye çalışmaktayım. Umarım zamanım olurda bir an önce sorularınıza cevap verebilirim.

 6. Yorumcu / filmci / 27 Temmuz 2009

  bende bekliyorum sabır falan kalmadı arkadaşlar 😀

  • Yönetici / Heytbecom / 27 Temmuz 2009

   Vay be neler yazmışım vallahi. Nereden bulacağım o kadar şablonu şimdi kara kara düşünüyorum ama şöyle bir gerçek var. Eğer yapacağım dediysem kesinlikler yaparım. Artık tüm yeni tema ve diğer projelerimi:

   Uretgec.com ismini verdiğim Tasarım Ofisimden duyuracağım. Şu an özel bir üretgeç teması hazırlamış durumdayım sadece veritabanına portfolyolarımı girmem gerekiyor. O andan itibaren yeni olan her temaya bu adresten ulaşabileceksiniz. Bu tema Unknown değilde sadece video için özelleşmiş bir tema da olabilir yada komple bir portalda olabilir.

 7. Heytbecom :Vay be neler yazmışım vallahi. Nereden bulacağım o kadar şablonu şimdi kara kara düşünüyorum ama şöyle bir gerçek var. Eğer yapacağım dediysem kesinlikler yaparım. Artık tüm yeni tema ve diğer projelerimi:
  Uretgec.com ismini verdiğim Tasarım Ofisimden duyuracağım. Şu an özel bir üretgeç teması hazırlamış durumdayım sadece veritabanına portfolyolarımı girmem gerekiyor. O andan itibaren yeni olan her temaya bu adresten ulaşabileceksiniz. Bu tema Unknown değilde sadece video için özelleşmiş bir tema da olabilir yada komple bir portalda olabilir.

  Sana Güveniyoruz..

 8. Yorumcu / fcenk / 09 Eylül 2009

  Harika bir tema olacağına eminim.Eklenti olmaması da avantaj sürekli güncelleme derdi olmayacak fazla sorgu olup veritabanı yorulmayacak gibi görünüyor.

 9. Temanın ben de güzel olduğu kanısındayım..Ancak, biraz ağır işleyen bir tema olduğunu vurgulamalıyım..Hele de benim gibi bir film seyircisi için oldukça fazla…

 10. Yorumcu / can / 16 Temmuz 2010

  Güzel bir uygulamaya benziyor.Ama ağır çalışacağı düşüncesindeyim

 11. Merhaba, bu temayı bulamıyorum nereden edinebilirim?

 12. Yorumcu / FilmCi / 24 Temmuz 2010

  Keşke iptal etmeseydiniz. Devam edilmesi dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

 13. 2008 yılından kalmış ama keşke projeyi devam ettirseydiniz.

 14. Yorumcu / Tekders / 22 Eylül 2010

  keşke projeyi devam ettirseydiniz.

 15. Yorumcu / film / 28 Eylül 2010

  bence çok güzel bir projeydi inşallah devam eder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi