29 Ara
2007

Simple adlı temamı daha önce tanıtmıştım. bu ise temanın şablonuyla oynanarak elde edilen 2.versiyonu. Siyah ve yeşil ağırlıklı olarak tasarladım. Tüm temalar birbirine benziyor sadece renkleriyle oynuyorun diyebilirler. Tema dosyalarına bazı eklemeler ve fazlalıkları temizlemeler yapıyorum. En kötü olduğum renk konusunda renk paletlerinden nasıl daha güzel yararlanabileceğimi öğrenmiş oluyorum. kısacası yeni öğreniyorum bu şekilde tasarımı bir adım öne götürmeye çalışıyorum.

Theme Name: Simplev2 Theme
Theme URI: http://otomot.net
Description: Renk Paletlerinin kullanilarak kendimi gelistirme amaçli hazirladigim basit, Türk yapimi bir tema. Tasarim ve kodlama: Heytbecom tarafindan yapilmistir.
Version: v2.0
Author: Heytbecom
Author URI: http://otomot.net

Simplev2 Theme
http://otomot.net adresinde WordPress kategorisi altindan ulasabilirsiniz.

Temanin tüm haklari onu tasarlayan ve bu bölümde adi geçen kisiye aittir.
Bu bölümde yapacaginiz herhangi bir degisiklikte üst bölümde yer alan tasarimcinin adini yanlislikla da olsa silmemeye özen gösteriniz.

– Siyah ve yeşil ağırlıklı Simple Temasının değiştirilmiş versiyonudur. Renk plaetlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır. Sol menü tamamen Yanmenü desteklidir. Sağ menü ise Son 20 yazıyı ve RSS adreslerini içersinde barındırır.

Tema Önizleme: Unknown.otomot.net adresinden sol yada sağ menüden Temalar sekmesi altındaki Tema isimlerine tıklayarak temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

.

[download id=”21″]

Tema Önizleme: Unknown.otomot.net adresinden sol yada sağ menüden Temalar sekmesi altındaki Tema isimlerine tıklayarak temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Güle Güle Kullanın…

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

1 Yorum - Simple Theme v2 for WordPressYorum Yaz / Geribildirimde bulun

  1. Yorumcu / Fatih / 11 Ekim 2008

    Güzel olmuş, peki nereden indereceğiz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi