18 Eki
2007

– Son 2 gündür Türk Telekom grevi haberlerde izliyoruz. Büyük şehirlerde Türk Telekom altyapısını kullanan tüm iletişim araçlarında aksaklıklar meydana geldiği ve iletişimin aksadığı – hatta bitme noktasına geldiği söyleniyor. Güzel ülkemde artık bu tür olayları gayet iyi yüreklilikle karşılıyoruz. Grev yapma hakkına sonuna kadar sahipler. Eğerki gerçekten aldıkları ücrete değer bir iş yapıyorlarsa. Bunu ancak ve ancak kendileri biliyorlar. Bizler sadece aldığımız hizmete bakıyoruz o kadar.

– İşte aldığımız hizmet tam bu noktada devreye giriyor. Ne gariplikse grev başladığından beri 24 saat internet hattım gerçek 1mbit gibi çalışmaya başladı. Son 2 haftadır geceleri yaptıkları kısıtlamalar ile ancak 200kps görebildiğim yurtdışı çıkışları artık 800kpslere çıktı. Sabahları ise bu değer oldukça artıyor.

– Turk Telekomdan sadece ev telefonu , TTnetten ise internet hizmeti alıyorum. Ben her ay faturaları 3 gün öncesinden yatırmış oluyorum ama karşılığında aldığım hizmet beni tatmin etmiyor. Örnek, telefon faturaları düzenli olarak adresime gelmesine rağmen son Adsl faturamın ne zaman geldiğini hatırlamıyorum doğrusu.

– Artık işinini ehli insanların – yetişmiş – eğitim görmüş kişilerin boy göstermesini ve büyük potansiyele sahip ülkemin bu enerjiyi olumlu işlerde kullanmasını – kullandırmasını istiyorum. Tabiyki buna uygun ücretinde ödenmesini…

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi