22 Haz
2007

– Uzun süre sonra yeni tema – yeni eklentiler – yeni siteler ile tekrar buradayım. Temmuz ayına kadar beklemek istedim. Hemen yenilikleri uygulayıp görmek istedim. 2 adet Projemden birini hayata geçirmek için ilk adımıda atmıi oldum bu sayede.

Yeni bir Tema
– Tema tamamen kendi üretimim olup CSS dosyasına kadar bana aittir. Neredeyse tüm bilgilerim bu temada toplandı diyebilirim.
– Otomot v5.0 olarak adlandırdım ve daha da bir nokta bile koymak istemiyorum. Tema yapımı ve Linklerin bağlantıları toplam 5 günümü aldı ve sonuna kadar değidiğine inanıyorum.

Yeni Eklentiler
– mevcut eklentilerden bazılarından kurtuldum yerlerine yepyeni eklentiler ekledim. En çok Yorumlarla ilgili olan eklentiyi sevdim.
– Özellikle bu eklenti de bayağı işe yarayacağına eminim. Rastgele Yazı
– Yeni Reklam uygulamam. Bu eklentiyi daha önce neden bulamadığımı soruyorum kendime…

Yeni Bölüm ve Kategoriler
– Bölüm sayımı 4’e indirmiş gözüksemde derinliklerde 30’dan fazla bölümle siteye devam ediyorum. Görünen yerde ise sadece 4 ana kategori etrafından dönecek.
– Tüm mesajlarımı bu kategorilere göre yeniden düzenliyorum. (halen bitmedi)
– Hosta attığım resimleri yeniden gözden geçirerek boyutlarını ufaltmayı ve yaklaşık 10 mb alan kazanmayı planlıyorum. (beklemede)

2 tane Kardeş Sitemiz Oldu
* Sonunda Forum ‘um açıldı. Artık tüm düzenlemeleri forumda yaptıktan sonra ana siteye ekleyeceğim. Bu bana hem zaman hemde tüm içeriği bir anda tek bir yerde görme kolaylığı sağlayacaktır.
* İlk Projem olan Dergi Projemi hayata geçirmek için ilk adımı attım ve sitesini hazırladım. Bundan sonra nereden başlayacağım kalıyor. Çünkü derginin içeriği – ana başlıkları – neler yazılacağı belli..

– Şimdilik bu kadar nasıl olsa Temmuza daha çok var o zamana kadar neler olur neler…


Heytbecom
Otomot.NET Kurucusu

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi