13 Mar
2007

03 Mayıs 2007

– Merhaba üniversitedeki sınavlardan ayrı kaldık. Çok zor ve salak bir sürü sınavdan sonra gene ben XD hazır başalmışken bizim okulun sitesiyle başlayalım.

ege üniversitesi ziraat bölümü sayfası

bizim universitenn bizim bölüm sayfası. Tanıtımlar, kütüphane, içerik, yapılan çalışmalar ve yayınlar ile ilgili linkleri bulabilirsiniz.

ege üniversitesi sayfası

buda bizim üniversitenin ana sayfası.

26 Mart 2007

– Evet gene beraberiz burada. yine yeni yeniden buluştuk hadi bakalım başlıyoruz.

download.com
Aradığınız bütün programları bulabileceğiniz çok büyük arşivi olan bir sayfa. Programlar, oyunlar, videolar arşivinde buludunduran entegre google aramasıda bulunduran güzel bir sayfa

inndir.com
Pek çok programın olduğu bir başka download sitesi. Türkçe olması en büyük avantajı.

downloadarşivi.com
Bir başka Türkçe içerikli download sitesi

roketdownload.com
Bir tane daha türkçe download sitesi

-bugünlük gezimizde buraya kadar birdahaki sefere sizinle web browserlarını gezip inceleyeceğiz.

17 Mart 2007

– Bugün listemizde neler varmış bir bakalım…! Hımm evet görüyorum GÖRÜYORUUUM. Bugün sizlerle bir harddisklerin yani en büyük veri depolama alanımızın bakımı ve kontrolü üzerine bir kaç sayfa yazıcağım. Hepimiz yaşamışızdır ki harddisk kazala uçtuğunda yada bozulduğunda verileri kurtarmak için binbir takla atarız. İşte şimdi o taklaları azaltalım.

donanım haber
pek çok donanımla ilgili bilgi bulup sorabileğiniz sorunlarınıza yardım isteyebileceğiniz üyeleri olan bir forum

easy recovery pro
kaybolan veya formatlanan alanlardan veri mi kurtarılıcak ? hiç sorun açın detaylı taramayı bütün veriler karşınızda 🙂

hdd guru
harddiske ne yaptıysanız olmuyor bir türlü düzelmiyor mu ? birde bunu deneyin harddiski fabrika çıkışı haline getirin 🙂 (not: bu işlem harddiskin manyetik alan gücünü zayıflatabilceğinden son çare olarak kullanın)

hd tune
– Harddisk bakımı için çok faydalı bir program

14 Mart 2007
– Aradığınız ama bulamadığınız kelimelre için tek adres yeterli olabilir. yada 2 tane

ekşisözlük
pis bir sözlük ne arasanız burda var. Güzel sözler, hakaretler, iğrenç espriler, hepsi burada

wikipedia
dünyanın en büyük özgür online ansiklopedisi düzenli ve ciddi..

13 Mart 2007
– Bugün sizlere 3 adet Browser Oyun sitesinden bahsedeceğim. biri uzun süre oynadığım bir browser oyunu ve tüm dünyadada en yaygın ekilde oynanıyor

Klansavaşları.net

internet gezgini üzerinden oynanabilen çevirimiçi bir strateji oyunudur. Her oyuncu bir köy sahibi olur, geliştirir, güçlendirir ve savaşır.

Ogame.com.tr

Sen cesitli stratejiler araciligiyla Galaksideki etkisini arttirmaya calisan bir Imparatorsun ! Kendi gezegenin üzerinde basladigin oyunda amacin, sana baslangicta verilen kaynaklarla , ekonomik ve askeri acidan güclü bir uygarlik yaratmak. Bilimsel arastirmalar sayesinde sürekli yeni teknolojiler ve silah sistemleri kesfedebilirsin.Oyunun ilerleyisiyle birlikte kendini, koloniler olustururken,ittifaklar kurarken savasirken,anlasmalara imza atarken ve ya ticaret yaparken bulacaksin.

savaşım.com

Her şey yeni bir petrol rezervinin bulunmasıyla başlamıştı. Orta Doğu’daki gelişmemiş ülkelerin topraklarındaydı yine bu rezerv. Dünya petrol ihtiyacını 2108 yılına kadar karşılayacak kapasitedeydi. Emperyalist devletler bu rezerve sahip olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlardı. Dünyayı kaosa sürüklemeyi bile göze almışlar; kendilerine karşı çıkmaya çalışanları, kendilerinden bile olsa susturuyorlar, hatta savaş ile tehtid ediyorlardı. Müslümanlar komşularındaki bu güzel kaynaktan en iyi şekilde yararlanmak istiyorlar ve rezervi diğerleri ile paylaşmaktan kaçınıyorlardı. Komünist devletlerden ses çıkmasa da rezervin Emperyalistlerin eline geçmesinin, onlara sağlayacağı üstünlüğün farkındaydılar… Ve sonunda her biri büyük savaş için siyasi birliklerini tekrar kurdu. Artık barış için çok geçti…

Reklam Alanı

 

Benzer YazılarEtiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar / Reklam Bilgi

Facebook / Aramıza katıl

Otomot Ağ / Hakkında

 

© 2010 Otomot.NET - Otomobil ve Motosiklet

14 Aralık 2006 tarihinden beri yayındayız. Site Haritası

OtomotWeb Teması Uretgec.com - Tasarım Ofisi